Branżowi Partnerzy odc. 2 - Samochody będą się psuły, więc ktoś musi je naprawiać

 Na naszej stronie rozpoczynamy cykl publikacji prezentujący naszych partnerów, dzięki którym nasi uczniowie mogą odbywać praktyki, a tym samym uczyć się zawodu w praktyce. Dziś firma Monster Truck Service z Modlnicy.Na zdjęciu (od lewej) właściciel zakładu, nasz uczeń oraz pracujący w zakładzie absolwent naszej szkoły.


Z firmą Monster Truck Service współpracujemy od kilku lat. Tutaj pracuje nasz absolwent oraz odbywa swoje praktyki jeden z uczniów klasy 2. 
 
Na zdjęciu wymiana filtra oleju w ciągniku siodłowym.
Czasem coś nie chce się odkręcić... ;-)


Właściciel zakładu pan Tomasz Torba opowiada nam o firmie. Założył ją w 2004 roku w Krakowie. Zaczynał – jak sam nam opowiada - od napraw autobusów. Z czasem poszerzył zakres usług o samochody ciężarowe, przyczepy i naczepy. Wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy i wytrwałości.

Od 2017r. zakład znajduje się w Modlnicy, a w 2019r. firma stała się członkiem sieci Q-service Truck.

„Samochody psuły się i będą się psuły w przyszłości, więc ktoś musi je naprawiać” – powiedział Pan Tomasz w wywiadzie dla czasopisma "Inter Truck". Trudno się z tym nie zgodzić, dlatego zapraszamy absolwentów szkół podstawowych do wybrania naszej Szkoły Branżowej i nauki w zawodzie mechanik.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Branżowi Partnerzy odc. 1 - Fryzjerem być

Zbiórka artykułów dla potrzebujących polskich rodzin na dawnych Kresach Wschodnich