Branżowi Partnerzy odc. 1 - Fryzjerem być

Jesteśmy u jednego z naszych partnerów - Pana Romana Chochoła - właściciela salonu, w którym uczniowie naszej szkoły branżowej odbywają praktyki zawodowe ucząc się zawodu fryzjera. Pan Roman opowiedział nam jak to się stało, że został fryzjerem.
 

„Zaczynałem u swojego dziadka, który nauczył mnie podstaw starej dobrej sztuki fryzjerskiej. W roku 1989 otworzyłem swój własny salon w Krakowie przy ulicy Radzikowskiego 22. Od tego czasu, stale powiększa się grono moich Klientów”. W swoim salonie Pan Roman oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie. Wypracowane przez lata doświadczenie pozwala wyznaczać nową jakość w podejściu do fryzjerstwa oraz kreować trendy.  
 
 

 
„Moi pracownicy tworzą zespół wykwalifikowanych fachowców, stale podnoszących swoje umiejętności” - mówi. Jego salon współpracuje z uznanymi w świecie markami kosmetyków: L’Oréal Paris i Kerastase i jest członkiem prestiżowego stowarzyszenia Haute Coiffure Française zrzeszającego najlepsze salony fryzjerskie na świecie. Właściciel chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z młodymi adeptami fryzjerskiego zawodu, jednocześnie stwarza bardzo przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
 
 

 
Dziękujemy za poświęcony czas i możliwość rozmowy. 
 
Zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych do rozpoczęcia nauki w naszej Szkole Branżowej I stopnia w zawodzie Fryzjer. Warto mieć dobry fach w rękach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Branżowi Partnerzy odc. 2 - Samochody będą się psuły, więc ktoś musi je naprawiać

Zbiórka artykułów dla potrzebujących polskich rodzin na dawnych Kresach Wschodnich